KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819239

nr 1481 9239

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad, daterad -58. Olja på duk, 25x48 cm, yttermått inklusive ram: 35x55 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 19:13:53

8/8 13:31:10 1      150 kr
8/8 19:07:46 2      Vinnande bud

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann